Enca tregon pse vendosi të bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin

By

Enca eksperimentoi me të gjitha zhanret e muzikës duke korrur sukses, mirëpo bashkëpunimin e saj të fundit me Muharrem Ahmetin askush nga ne nuk e priti.

E ftuar në Prive, ajo pyetet se si u krijua kënga dhe pse pikërisht me Muharrem Ahmetin. Ajo përgjigjet duke thënë:

“Kënga morri formën demo dhe kishim plan ta bënim bashkëpunim tresh, po kush do ta kallë këngën, thashë okay Muharrem Ahmeti.”

Intervistën e saj të plotë mund ta ndiqni në Prive:

 

Artikuj të ngjashëm