Kush është dhe çfarë bën Kobra? (VIDEO)

By

Dibran Hoxhaj i cili në publik njihet si Kobra, ka bërë një rrëfim ekskluziv në Prive.

Ai foli për jetën e tij dhe për atë se çfarë bën.

Në videon më poshtë keni mundësi të ndiqni intervistën e tij interesante./Prive.al

Artikuj të ngjashëm