Sinan Hoxha zbulon gjininë e fëmijës! (Video)

By

Ekipi i Prive këtë javë udhëtoi në Tiranë për të intervistuar këngëtarin Sinan Hoxha. Artisti i cili është mjaft i angazhuar në karrierë zbuloi planet rreth muzikës.

Shumë shpejt Hoxha do të publikoj projektin e tij më të ri që do ketë sërish investime të larta.

Por përtej kësaj, Sinani tregoi se është shumë i lumtur në këtë fazë të jetës. Martesa i ka shtuar më shumë lumturi dhe po e shijon çdo moment.

Madje, për të parën herë këngëtari flet edhe trashëgimtarin e parë të familjes. Çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë në pritje të një djali./Prive

Artikuj të ngjashëm