Pas “Hajde” me Muharrem Ahmetin, Enca zbulon sekretet e verës (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Enca befasoi të gjithë me bashkëpunimin e saj.

Këngëtarja bashkoi forcat për herë të parë me Muharrem Ahmetin dhe sollën këngën me titull “Hajde” që arriti miliona klikime në youtube për pak ditë.

Dueti u pëlqye shumë por çfarë ka në plan Enca për këtë verë?

Këngëtarja zbuloi disa sekrete gjatë një interviste dhënë për PRIVE.

Se më kë do të sjellë ajo bashkëpunime dhe cilat janë planet e saj për të ardhmen e afërt, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm