Enca: “Sot do të pranojë të gjitha propozimet për martesë”!

By

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe e afërt me ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka habitur me një postim të cilin e ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

“Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë,” shkroi ajo në mbishkrimin e një video të publikuar në InstaStory.

Epo si duket sot është dita me fat e adhuruesve të saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm