Graniti dhe e fejuara shkëlqejnë në darkë romantike

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka bashkë me personin e zemrës, Leonitën, mbrëmjen që lamë pas e kaluan në një ambient të ndryshëm nga shtëpia.

Çifti i njohur i cili ka kohë qe janë edhe të fejuar kanë darkuar në njërin prej restoranteve më të mirë në Londër.

Dyshja kanë treguar edhe njëherë se po kalojnë ndoshta periudhën më të mirë të jetës së tyre.

Komplimentet nga ana e fansave për dyshen kanë vërshuar menjëherë pas publikimit të fotografisë në Instagram nga Graniti. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm