Festë në familjen e Albatrit Muqiqit (FOTO)

By

Sot ka festë në familjen e Albatrit Muqiqit.

Bashkëshortja e tij Egzona, feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi I veçantë I këngëtarit për të.

Albatriti hyri në Instagram për të postuar një fotografi ku Egzona shihet në prehrin e tij dhe për të shkruar: “Shumë urime per ty zemra jem 🎉❤️ Qofshim gjithmonë kështu se bashku
Të dua shumë”.

Nëse nuk e dini, Albatriti dhe Egzona janë të martuar që disa vjet dhe kanë tre fëmijë së bashku.

Gëzuar ditëlindjen Egzona./Prive.al

Artikuj të ngjashëm