Fjolla në prag të lindjes (Foto)

By

Prive të shtunën që lamë pas ka raportuar se Fjolla Morinës i janë afruar ditët për të lindur si dhe po ashtu është bërë e ditur që ajo ka ikur në Amerikë për lindjen e vajzës së dytë.

Irina do të mbaj emrin fëmija i dytë i Fjollës që mesa duket nuk i ka ngelur edhe shumë kohë për të lindur.

Fjolla ka postuar në snap chat disa imazhe ku shihet e shtrirë me disa aparatura në trup që të jep përshtypjen se është gati për të sjell në jetë, Irinën.

Nga pamjet e postuara duket që Morina tashmë është në spital ku do të bëhet nënë për të dytën herë./Prive.al

fjolla 2 fjolla 3 fjolla 4 fjolla 5 fjolla

Artikuj të ngjashëm