Fustani i Vjollca Haxhiut nxit debate në rrjet (FOTO)

By

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të zhanrit të saj.

Me konsistencën ndër vite, Vjollca Haxhiu ka arritur të mbajë suksesin në nivele konstante përmes këngëve solo dhe bashkëpunimeve të kohëpaskohshme.

Vjollca është goxha aktive edhe në rrjete sociale ku poston fotografi nga përditshmëria e saj.

E një prej tyre ka ngjallur komente.

Këngëtarja e shfaqur me dekolte të hapur, në një stil pak më ndryshe ka habitur fansat.Të shumtë kanë qenë ata që e kanë komplimentuar për dukjen mirëpo ka pasur edhe të tilë që e kanë kritikuar duke thënë se ky model nuk i shkon imazhit të saj të ndërtuar në kohë.

Po ju, si mendoni? /Prive.al

View this post on Instagram

Like always @donamatoshiofficial 🙌🏼

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on

Artikuj të ngjashëm