Detaji misterioz që u pa në klipin e ri të Capital T (VIDEO)

By

Me siguri shumë prej jush e keni parë tashmë videoklipin e ri të Capital T-së ‘Sytë e tu’ në klip me modelen seksi, Françeka Jace.

Por, derisa të gjithë sytë i kishim nga format e saj trupore, një detaj misterioz ra në sy.

Teksa disa pamje janë kapur me dron në det, shihet një anije e madhe e mbytur e cila dallohet lehtësisht në sipërfaqe.

Më poshtë keni një fotografi dhe më pas shikojeni sërish klipin nëse ju ka humbur./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm