NJË DAFINË E VITEVE TË 90-TA!

By

Dafina Zeqiri së fundmi ka publikuar edhe disa fotografi nga fotoseti i saj i fundit me fotografin, Kastriot Zhugolli. Krijuesja e hitit “Shumë qef” edhe në këtë fotoset duket shumë tërheqëse dhe seksi. Dafina kësaj rradhe u paraqit me një stil të flokëve të viteve të 90-ta që padyshim i shkojnë shumë. Të tjera fotografi nga ky set do publikohen së shpejti…/Prive.al/.

11074700_663011250493875_8136618996558664532_n

11050183_663011270493873_5927778144610487670_n

Artikuj të ngjashëm