Enis Bytyqi tregon momentin më të sikletshëm në dasmën e tij (VIDEO)

By

Të shtunën që sapo kaloi, pyetjeve më pikante të emisionit Prive, iu përgjigj këngëtari Enis Bytyqi.

Gjatë intervistës 60 sekonda, artisti e tregoi momentin më të sikletshëm në dasmën e tij.

Përveç kësaj, ai tregoi a ka flirtuar ndonjëherë me femrat e estradës dhe a i di të gjitha sekretet gruaja e tij.

Këto dhe shumë të tjera, ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm