‘Ça m’bone’ thotë Greta Koçi në këngën e re (VIDEO)

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Greta Koçi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça m’bone” është projekt i ri muzikor, i cili është publikuar i shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë këngëtarja, ndërsa për videon ‘Magic Production’.

Dëgjojeni të plotë më poshtë! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm