Elvana sulmohet nga qeni

By

Elvana Gjata sot ka pasur një përvojë jo edhe aq të këndshme derisa ishte duke luajtur me një qen.

Në Snapchat këngëtarja ka postuar video teksa ndiqet nga qeni dhe në të ka shkruar ‘Ndihmë’.

Në imazhin tjetër Elvana ka treguar lëndimin e pësuar në këmbë. Megjithatë nuk bëhet fjalë për diçka serioze por vetëm për një gërvishtje të lehtë.

Por padyshim se ky incident i vogël nuk ndryshon pikëpamjet dhe qëndrimet e këngëtares për kafshët.

Ajo njihet si një adhuruese e madhe dhe mbrojtëse e kauzës për të drejtat e tyre teksa posedon edhe një mace të quajtur Milka. /Prive.al/

1443209861199

Artikuj të ngjashëm