Kim Kardashian ka disa arsye që u dashurua tek Pete Davidson

By

Pete Davidson dhe Kim Kardashian janë plotësisht të lumtur.

Një burim i afërt me çiftin tha ekskluzivisht për Page Six se ylli i “Saturday Night Live” po “shfaq më të mirën e tij” për Kim.

“Ajo është super e lumtur dhe e relaksuar me të. Pete është super i përulur, me këmbë në tokë, “ndau burimi. “Asaj nuk i intereson pamja e jashtme apo të qenit i lezetshëm. Me Pete, Kim ndjen presion zero për të qenë çdo gjë tjetër përveç vetvetes”.

Stili i jetesës së Davidson – ai jetoi në bodrumin e nënës së tij deri vitin e kaluar, në fund të fundit “është ajo që Kim admiron kaq shumë tek ai”.

Ndërsa ish-ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, 41 vjeç, është e zënë me mirëmbajtjen disa bizneseve dhe Davidson po fokusohet gjithashtu në projektet e tij.

“Ai ka disa projekte të mëdha në punë jashtë ‘SNL’ dhe asaj i pëlqen sa punëtor dhe i përqendruar është ai,” ndau burimi.

Një burim i veçantë tha gjithashtu se Davidson e inkurajon Kardashian që të veshë çfarëdo që ajo dëshiron në takimet e tyre, në mënyrë që ata të jenë thjesht vetvetja – një qasje e kundërt me ish-bashkëshortin e saj Kanye West.

Artikuj të ngjashëm