Dafina Zeqiri shkëlqen në ‘Hate You Love You’

By

Dafina Zeqiri ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar ‘Hate You Love You’.

Melodia dhe teksti janë bërë nga vetë këngëtarja teksa inçizimi është finalizuar në studion e Big Bang.

Sellma dhe Kaci janë përkujdesur për dukjen e Dafinës e cila shkëlqen në videoklipin e xhiruar nga Max Production.

Ky është projekti i tretë i vizuelizuar me klip për këtë vit pas ‘Te ti’ dhe ‘Be a man once’ që u pëlqyen mjaft nga fansat. /Prive.al/

https://youtube.com/watch?v=NwbBf0-NWTw&list=PLD7SPvDoEddav3gvrmEMEZ_GMULu6QG1q&index=1

Artikuj të ngjashëm