Gigi Hadid e Taylor Swift zbarkojnë në New York, ato kanë të gjithë vëmendjen për vete (FOTO)

By

Taylor Swift dhe Gigi Hadid janë dy mike shumë të mira, Dyshja janë fotografuar së bashku duke shëtitur në Big Apple të New Yorkut.

28 vjeçarja Taylor dhe 23 vjeçarja Hadid, janë parë duke u larguar nga apartamenti i këngëtares gjatë ditës së Premte.

Taylor kishte veshur një bluzë me mace të kombinuar me një parë pantallona të shkurtra te zeza, atlete shumë ngjyrëshe, syze dielli ngjyrë rozë dhe një çantë krahu.

taylor swift and gigi hadid wear animal prints while out in nyc 014114028

E Gigi po mbante veshur një bluzë me gjarpër, nga ato të linjës së Taylor, pantallona të zeza dhe një palë atlete të bardha e në dorë po mbante kafenë.

taylor swift and gigi hadid wear animal prints while out in nyc 014114028

Artikuj të ngjashëm