Publikohet bashkëpunimi i Noizyt me Varrosin dhe Lil Kolin

By

Noizy, Varrosi dhe Lil Koli kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Te Lagja”, titullohet projekti i tyre i përbashkët.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm