Pas humbjes së nënës Alban Skënderaj del për të parën herë në publik (FOTO)

By

Ditë më parë, këngëtari shqiptar Alban Skenderaj, humbi nënën e tij.

E ëma e Albanit për një kohë të gjatë vuante nga një sëmundje e rëndë, e cila pati një fund tragjik.

Këngëtari që nga vdekja e nënës, nuk është shfaqur në publik, deri në mbrëmjen e së martës, kur këndoi në një koncert të organizuar nga Ambasada e SHBA-së në Tiranë, për nder të 4 korrikut, festës së Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara.

Në një video që Revista Anabel ka publikuar, shihet Albani duke performuar, ndërsa, në mbrëmjen e djeshme, ai ka kënduar në një koncert të ‘Coca-Cola’ në sheshin Skënderbej, dhe pas performancës është fotografuar edhe me fansat. /Prive.al

#koncertnepark

A post shared by U.S. Embassy Tirana (@usembassytirana) on

 

 

Artikuj të ngjashëm