Elvana ka një ftesë për nesër (FOTO)

By

E nisi me Avalon Club dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ashtu siç kishte paralajmëruar përmes rrjeteve sociale rikthimin me ‘This is me’, pas Zvicrës në rradhë është Tirana.

Diten e nesërme, këngëtarja do performojë në Sheshin ‘Nënë Tereza’ të kryeqendrës shqiptare në kuadër të ‘Colour Day Festival’.

‘Do të jetë plot me ngjyra, Ejani‘ – shprehet këngëtarja në postimin e bërë.

Një dhuratë e mirë për fansat shqiptarë! /Prive.al

Do të jetë plot me ngjyra ? be there #colourdayfestival #thisisme

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm