Cozman blen jahtin milionësh?!

By

Sot të gjitha mediat elektronike në kategorinë rozë kanë publikuar lajmin se Tuna dhe Cozman kanë filluar xhirimet e klipit të tyre më të ri.

#Holla do të publikohet shumë shpejt dhe pason ‘Nobody There’ të Sejdiut.

Mirëpo përpos nisjes së xhirimeve u përfol edhe për një jaht shumë të shtrenjtë për të cilin u tha se Cozman e ka blerë atë.

Prive mëson se Cozy nuk e ka blerë por thjesht do përdor për disa skena të videoklipit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm