Ky është destinacioni i pushimeve të Enit me Gencin!

By

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë vendosur të bëjnë disa ditë pushimi.

E ndryshe nga shumica që kanë zgjedhur vendet me borë për disa ditë, çifti zgjodhën një destinacion tjetër.

Genci dhe Eni aktualisht po shijojnë Turqinë, bazuar nga postimet që kanë bërë në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm