Brenda dekorit përrallor të ditëlindjes së dytë të vajzës së Zaiminës

By

Dita e sotme është festë për Zaimina Vasjarin.

Bukuroshja feston ditëlindjen e dytë të vajzës Khloe.

View this post on Instagram

Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne oren 10:30 ne perqafuam per here te pare njera tjetren. Dita e lindjes tende eshte nje lindje e dyte per mua. Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle nje tjeter dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurre nuk do ta harroj 😭Un dhe babi te duam cdo dite edhe me shume. Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot. Dua te zgjohem cdo mengjes dhe te ndjej aromen e gushes tende, te shoh buzqeshjen tende te bukur dhe syt e tu te jene gjithmone te lumtur. Lutem per ty cdo dite dhe falenderoj zotin qe me zgjon cdo dite dhe te shoh ty. Te do Mami pa fund! Gezuar ditlindjen e vogla ime! Sonte do jet mbremja jote ku do festosh si nje Princeshe sepse KHLOE is TWO Sweet ❤️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Gjithçka është menduar deri në detaje në një event përrallor me një numër të kufizuar të të ftuarve.

Kamera e Prive ishte aty dhe ju sjell pamje nga ambienti në të cilin u festua ditëlindja e dytë e Khloe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm