A do të qetësohet drama mes motrave Kardashian?

By

Kardashians aktualisht po transmeton sezonin e 4-të dhe e nisën me bujë. Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian janë grindur me të për bashkëpunimin e Kim me Dolce & Gabbana. Kourtney, e cila i përdori ato për dasmën e saj italiane dhe u tërhoq nga një pamje specifike për martesën në fjalë, u ndje sikur Kim nuk e respektoi atë me bashkëpunimin. Përleshja arriti në krye me të dy duke u grindur në një bisedë telefonike të tensionuar, me Kim që zbuloi një bisedë të fshehtë në grup midis saj dhe miqve të ngushtë të Kourntey, ku ata diskutuan qëndrimin e saj negativ të perceptuar.

Producenti ekzekutiv i shfaqjes, Ben Winston, foli me Variety për sezonin aktual dhe çfarë mund të presin fansat nga marrëdhënia e Kim dhe Kourtney në vazhdim. “Nuk ka dyshim për këtë – është ndoshta skena jonë më e zjarrtë që kemi xhiruar ndonjëherë, në premierë. Por më pas, shumë shpejt do të shihni se si shëron përçarja që fillon të shërohet.”

Familja aktualisht është duke xhiruar sezonin 5 dhe pranon se është e vështirë kur duhet të ripërsëritin argumentet e vjetra ndërsa emisioni transmetohet. “Nëse ka pasur një temë me këtë sezon, është se çfarëdo që të ndodhë në familjen e tyre, gjaku është gjithmonë më i rëndësishëm se çdo gjë”, shtoi Winston.

Ajo që ishte e vështirë, sipas Winston, ishte filmimi i skenave të mosmarrëveshjes, sepse të gjithë familja mund të thotë fjalën e saj në linjat e tregimeve si producentë ekzekutiv në shfaqje. “Është një proces shumë bashkëpunues me ta. Unë nuk i shoh si subjektet e emisionit tonë. Unë i shoh si partnerët tanë”, shpjegoi ai.

Që kur shfaqja u shfaq premierë në E! në vitin 2007, Kourtney dhe Kim kanë gjithmonë kokë prapa. Ndërsa shfaqja u bë më e madhe, u rrit edhe grindja e tyre. Shikuesit nuk do ta harrojnë kurrë grindjen e tyre fizike në sezonin e fundit që rezultoi në një pushim xhirimi. Kourtney ka shprehur ankth gjatë xhirimeve, duke preferuar të mos ndajë më shumë nga jeta e saj në kamera pasi me sa duket e mbajti shfaqjen në sezonet e tij të hershme me marrëdhënien e saj me Scott Disick. Kim është shprehur se ndjen se Kourtney është dembele dhe nuk e merr seriozisht punën e tyre. Shpresojmë që motrat t’i zgjidhin gjërat, një herë e përgjithmonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm