Elvana Gjata ka disa fjalë për Lyrical Son pasi publikoi kolonën zanore të filmit “2 Gisht Mjaltë”

By

Elvana Gjata dje ka publikuar kolonën zanore të filmit “2 Gisht Mjaltë” në të cilin ka rolin kryesor bashkë me Ermal Mamaqin.

Me të publikuar, këngëtarja pati disa fjalë për reperin Lyrical Son, i cili ia dhuroi këtë këngë.

“Nisi nga @lyricalson ,kur mora nje telefonate prej tij per kete kenge qe donte te me dhuronte dhe preku zemren time..
Bashke me @ermalmamaqiofficial u dashuruam me muziken e saj dhe vendosem pa asnje dyshim te ishte kolona zanore e filmit #2gishtmjaltë 
Faleminderit @lyricalson ty dhe Arsim Bunjaku!”, ka shkruar Elvana.

“Pa dashuri” quhet kënga e cila ka pamje nga filmi që do të dalë në kinematë shqiptare nga 28 marsi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm