Debate e përplasje në javën e parë të Mbresës në ‘BBVK’

By

Këngëtarja Mbresa, të hënën është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, ditët e para nuk ishin edhe shumë të qeta për Mbresën, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë këtyre ditëve, mes saj dhe banorëve ka pasur debate e përplasje.

 

Artikuj të ngjashëm