“Dua ta njoh më shumë”, Juliana flet për Atdheun në Prime

By

Banorja e  Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka dhënë një deklaratë të fortë sonte gjatë natës së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, në lidhje me raportin e saj me Atdheun.

Xhuli është shprehur të jetë në fazën njohëse me Atdheun, ndërsa kjo ishte edhe një konfirmim rreth pëlqimit që ajo ka karshi banorit të ri të BBVK-së.

“Asgjë nuk po ndodh, jam e hapur për njohje të re dhe Atdheu ka shprehur një dëshirë. Dua ta njoh më thellë, do të thotë e drejtpërdrejt”, ka thënë Xhuli.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm