Stresi në burg, bashkëshortja e tij vazhdon me postimet prekëse (FOTO)

By

Stresi po vazhdon akoma të jetë në burg.

Reperi i cili u arrestua vitin e kaluar në një hotel në Tiranë, pasi u kap me drogë dhe armë, është prapa grilave që disa muaji.

Keisi – bashkëshortja e tij, po vazhdon të bëjë postime prekëse lidhur me të.

“Sikur 10 ditë, muaj apo vite, të ishim larg, 100 do të kisha pritur”, ka shkruar ajo mbi një foto bashkë me reperin.

Çifti u kurorëzua mirëpo dasmë akoma nuk kanë organizuar edhe pse është paralajmëruar një e tillë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm