Kështu e uron Getoar Selimi, vëllanë për ditëlindje (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, vëllai i Getoar Selimit, Liberani, i cili është producent dhe ka punuar me disa artistë shqiptarë.

Reperi hyri në Instagram për ta uruar vëllanë shkurtimisht por në mënyrën më të mirë.

“Shumë urime vlla, Zoti t’rujt”, ka shkruar Geti duke etiketuar edhe Liberanin.

Nëse nuk e dini, Ghetto Geasy është në përgatitje të këngës së re e cila do të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm