Ja kur do publikohet bashkëpunimi Ardian Bujupi & Dj Dalool

By

E paralajmëruam si bashkëpunim të sërishëm mes Ardian Bujupit dhe Dj Dalool por dyshja tashmë e kanë finalizuar komplet projektin e përbashkët.

Kënga ‘Na jena njo’ është realizuar nga një ekip i madh mes cilëve veçohen Avaxus dhe dyshja për muzikën, Faton Zejnullahu – Da Ghost për tekstin e XL Films për videoklipin.

Ky krijim muzikor për fansat do jetë gati me 29 Prill.

Ne presim! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm