Ellen bën montazhin epik, bashkon veten në imazhet e martesës së Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

By

Fotografitë e reja të martesës së çiftit të njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin të publikuara në revistën Vogue morën vëmendje të jashtëzakonshme të publikut ndërkombëtar.

Çifti kështu për herë të parë edhe e bënë zyrtarisht publike martesën derisa modelja Baldëin u shfaq në vello nusërie.

Image result for justin bieber and hailey baldwin vogue

Por derisa e tërë bota po i admironte dy imazhet e të rinjve, është komediania amerikane Ellen Degeneres, ajo që i ka dhënë shumë doza humori krejt kësaj ngjarjeje.

Duke qenë një tipike “Ellen”, ajo e ka montuar veten në fotografitë e çiftit, duke e përqafuar dhëndrin simpatik Bieber!

View this post on Instagram

I love our love. @justinbieber @haileybieber @voguemagazine

A post shared by Ellen (@theellenshow) on

Artikuj të ngjashëm