Vathët e Rita Orës në Met Gala në vlerë milionëshe!

By

Rita Ora kishte marrë një pamje prej një ylli të vërtetë në mbrëmjen e famshme të yjeve të botës, Met Gala.

Mbrëmja që mblodhi me qindra të famshëm të botës në New York City, ka sjellë në tapetin e kuq veshje nga më interesantet e në mesin e tyre nuk e linte mangut as Rita.

Me një fustan të kuq dhe me flokët e rregulluara në një mënyrë të veçantë, Rita shkëlqeu në këtë tapet.

Mirëpo e veçanta e veshjes së saj ishin vathët e diamantit të markës Lorraine Schwartz, në vlerë prej 3 milionë dollarësh. /Prive.al/

Image result for Rita Ora met gala 2017

Artikuj të ngjashëm