Adelina nervozohet keq nga kjo këngëtare: Paralajmëron edhe gjyqin

By

Një ripërpunim i këngës ‘Shko n’rrs’ nga Albina Kelmendi duket ta ketë nervozuar shumë Adelina Ismailin.

Këngëtarja e hitit të viteve 2000 e ka shpërndarë versionin e koleges në Instagram me një mbishkrim që e lidhë me politikën.

‘Nëse ka një arsye pse po i gëzohem krijimit së qeverisjes së renë Kosovë është besimi im që vërtetë do të fitoj gjyqet kundër hajnave që me dekadavjedhin, bastardojnë dhe shkatërrojnë idetë dhe krijimtarinë time’ – është shprehur Ismaili në postimin e bërë duke aluduar se çështje të tilla do t’i ndjekë me gjyq.

Sakaq, nuk ka reagim ende nga Albina. /Prive.al

View this post on Instagram

Shko n‘RRS

A post shared by kosovo_music🇦🇱🇽🇰 (@kosovo_music) on

Artikuj të ngjashëm