Moment emocionues: Pse Tuna u përlot në emisionin PRIVE? (VIDEO)

By

Pas dy vitesh larg muzikës, larg intervistave dhe çdo gjëje, Tuna u rikthye në emisionin Prive për të zbuluar shumë gjëra rreth vetës

Në një intervistë të gjatë, këngëtarja foli për jetën e saj private, tashmë familjen e saj, Norën dhe Robertin por edhe Dafinën me të cilin nuk ka folur një kohë.

Tuna ndër të tjerash, u hap edhe rreth karrierës dhe planeve për të ardhmen.

Të gjitha këto mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm