Elektrizuan publikun: Momenti kur P.I.N.T shpërndanë falas albumin në turmën e Sunny Hill

By

Familja e madhe e hip-hop artistëve P.I.N.T ishin ndër performuesit kryesorë në festivalin Sunny Hill gjatë javës që lamë pas.

Për herë të parë ata u ngjitën të gjithë bashkë në skenë dhe performuan 100% live, duke shpalosur talentin dhe stilin e tyre në muzikë.

Dhe në një moment, derisa askush s’po e priste, në refrenin e njërës nga këngët e tyre më të famshme: “Thirri krejt shoqet”, ata nisën ta ndajnë falas albumin e tyre me të gjithë audiencën.

Ndiqeni këtë moment fantastik nga festivali Sunny Hill:

Artikuj të ngjashëm