Klea Huta feston ditëlindjen! I biri na shkriu zemrat me urimin e ëmbël (VIDEO)

By

Sot feston ditëlindjen, prezantuesja e njohur Klea Huta.

E lindur më 13 korrik të vitit 1993, Klea mbush sot plot 30 vite jetë.

Me të hyrë mesnata, Klea’n e priti një surprizë e bukur nga i vogli i saj, Kridi.

Ai i këndoi mamit këngën e ditëlindjes, dhe Klea e postoi këtë moment të ëmbël në Instagram.

 

Shumë urime për Klea Hutën!

Artikuj të ngjashëm