Madonna trondit fansat me fotot e fundit që po bëjnë xhiro në rrjet (FOTO)

By

Fotot e fundit të Madoona-s kanë tronditur fansat të cilët janë të bindur se ajo “duket si 16 vjeç”.

Këngëtarja provokuese, 63 vjeçe, po vazhdon të ndajë foto të egra në Instagram dhe e fundit duket shumë e filtruar.

Duke u dukur krejtësisht rinore, Madonna pozoi para aparatit fotografik duke mbajtur një gotë verë të bardhë në duar.

Ajo shkroi në mbishkrimin e postimit të saj: “Përpiqu të bësh një film…………….Është vërtet e vështirë! Nuk do të kishte në ndonjë mënyrë tjetër!”

Një fans këmbënguli që Madonna të ndalonte përdorimin e filtrave në fotot e saj.

Ata thanë: “Ti je një ikonë…nuk ke nevojë për përdorimin e tepërt të photoshopit… thënë me dashuri”.

Një tjetër tha: “Ajo duket 16!”

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Madonna kohët e fundit u ngatërrua me një nga motrat Kardashian, në një foto që ajo postoi ku dukej më e re se kurrë – pavarësisht se ishte pothuajse pensioniste.

Një tjetër fans i saj shkroi: “Omg tani edhe Madona duket si Kardashian”, ndërsa një e treta e pyeti: “Pse po përpiqesh të dukesh si Kim Kardashian?”

Artikuj të ngjashëm