Madonna shqetëson fansat me një mavijosje masive në këmbë!

By

Madonna tregoi një shenjë masive të zezë dhe blu në kofshën e saj ndërsa pozoi për një seri fotosh seksi të shpërndara në Instagram të mërkurën.

“Jeta më ka rrahur! Mendoni ju se mërzitem?”, shkruan këngëtarja, 63 vjeçare, në mbishkrim, duke shtuar: “Vetëm djallit i bëhet vonë @versace.”

Fotografitë zbulojnë një mavijosje gjigante që përfshin të gjithë anën e sipërme të kofshës së Madonna-s.

madonna-96madonna-96

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Këngëtarja e “Material Girl” theksoi dëmtimin edhe më shumë duke rrokullisur çorapet e saj deri në kofshë, në mënyrë që fansat të mund të shikonin më mirë.

Disa nga 17 milionë ndjekësit e Madonna shprehën shqetësimin e tyre për Mbretëreshën e Popit, duke shkuar në seksionin e komenteve të postimit të saj për ta pyetur nëse ishte mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm