Surprizë! – Elvana publikon projekt të ri (VIDEO)

By

Pak pak duetit me Ardian Bujupin, Elvana Gjata surprizoi sërish fansat e saj.

Ajo sapo publikoi projektin me titull ‘A m’don’ klipi i të cilit u xhirua në Spanjë.

Muzikën e realizoi Arbre Blass ndërkaq tekstin e shkroi vet artistja dhe Arbër Zeqo.

Ndiqeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm