Edona zbulon hapur një komponent të strategjisë së saj në BBVK

By

Edona ka biseduar me Shqipen dhe Ardin për strategjinë e saj të lojës në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo u tha atyre se është bërë naive goxha gjatë në lojë dhe vetëm ka dëgjuar.

“Unë e manipuloj Santianën para syve dhe ajo nuk e di, unë të gjithë i manipuloj”.

“E kam pasë në strategji të lojës që të jem një herë naive vetëm kam dëgjuar, por nuk jam”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm