Linda dhe Shqipja në një bashkëbisedim interesant, flasin për djemtë e shtëpisë

By

Debati mes Shqipes dhe Linditës sot ka vazhduar për një kohë të gjatë.

Lindita i tha Shqipes se ajo i kishte thënë se ka pëlqim ndaj tre djmve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

E Shqipja këtë gjë e mohoi vazhdimisht duke thënë se ata i pëlqejnë vetëm si djem, sipas saj, në Big Brother nuk mund të dashurohesh./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm