Edon Zhegrova qenka në lidhje dhe këto fotografi e dëshmojnë!

By

Futbollisti kosovar, Edon Zhegrova muaj më parë, u përfol të ishte në një lidhje romantike me vajzën shqiptare Elsa Musliu.

Lajmi është bërë publik nga mediat kosovare, të cilat zbuluan se talenti 19-vjeçar dhe bukuroshja kosovare, janë bashkë prej disa kohësh.

Edhe pse futbollisti është kujdesur që mos e bëjë publike fytyrën e vajzës, komentet e shkëmbyera së fundi mes tyre tregojnë për një lidhje romantike.

Kurse, i pyetur në Nd’rrimin e Natës si mysafir i Alaudin Hamitit në Lojën Haje ose Thuaje se kush ishte e dashura e tij e fundit, ai heziton ta thotë emrin, por e thotë shkronjën e parë të emrit të saj e që është pikërisht “E”.

Ndërsa po del që kësaj here thashethemet ishin të vërteta.

Image result for edon zhegrova elsa

Elsa Musliu e Edon Zhegrova, po i bëjnë pushimet bashkë pas ndeshjeve që ky i fundit pati me Përfaqësuesen e Kosovës.

Të dy kanë publikuar fotografi nga saktësisht i njëjti vend…

 

Artikuj të ngjashëm