Konfirmohet: Liberta Spahiu në duet me këtë super artist (FOTO)

By

Mund t’ju duket e pabesueshme por ja që po ndodhë…

Flori Mumajesi i ka bërë ftesë prezantueses më të njohur shqiptare, Liberta Spahiut, për një bashkëpunim.

Edhe pse Liberta nuk ka thënë asnjëherë se do t’i futet muzikës, me sa duket paska ndryshuar mendje.

Flori dhe ajo do të sjellin së shpejti një duet për të cilin nuk janë dhënë detaje, të paktën deri tani.

Por, burime të Prive thonë se dyshja e cila u përfol për një kohë të gjatë për një lidhje, kanë vendosur që projekti të jetë një baladë dhe do të xhirohet në Kosovë.

Pra, një super duet është rrugës për të gjithë ata që adhurojnë Florin dhe Libertën.

Image result for liberta flori

Por është kaq e bukur të jetë e vërtetë…

Megjithëse sot është “Dita e Rrenave”, Prive vendosi të bëjë një të tillë, që tingëlloi e bukur, a po pajtoheni edhe ju?

Gëzuar 1 Prillin!!!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm