Edhe një i famshëm i bashkohet për herë të parë Instagramit

By

Mattheë McConaughey më në fund i është bashkuar Instagramit dhe kjo ndodhi në ditëlindjen e tij të 50-të.

Postimi i parë i aktorit të famshëm është një video që flet për hyrjen në mediat sociale për herë të parë.

“Shikoni, kjo është hera ime e parë për të ndarë nga jeta ime dhe pikëpamjet e mia me botën. Jam pak nervoz për këtë sepse sinqerisht unë e di që dua të kem monolog dhe nuk jam i sigurt nëse dua dialog”, thotë ai.

“Mezi po pres të ndaj se kush jam me ju”.

McConaughey nuk është i vetmi që së fundmi iu bashkua këtij rrjeti social.

Të njëjtën gjë bëri edhe Jennifer Aniston dhe tashmë ka grumbulluar miliona ndjekës./Prive.al

View this post on Instagram

officially mcconaughey

A post shared by Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) on

Artikuj të ngjashëm