Edhe një bebe mbretërore rrugës: Mehgan Markle tregon barkun e fryrë (FOTO)

By

Dukesha që la nam me pamjen e saj natyrale prej nuseje kur u martua në fillim të këtij viti me Princin Harry, Meghan Markle, është shtatzënë dhe lajmi mori dhenë që në mëngjesin e së martës.

Dyshja njoftuan se po prisnin fëmijën e tyre të parë dhe që nga ai moment, bota mezi po priste që Markle të tregopjë barkun e fryrë.

Dhe ai moment erdhi!

The Duke And Duchess Of Sussex Visit Australia - Day 1

The Duke And Duchess Of Sussex Visit Australia - Day 1

Meghan Markle e shfaqi barkun e saj në një fustan të ngushtë në ngjyrë të bardhë gjatë vizitës së saj mbretërore në Australi.

Ajo dhe Princi madje kanë marrë edhe dhuratat e tyre të para për beben nga monarku australian, Sir Peter Sosgrove i cili bashkë me gruan e tij Lynne i kanë dhuruar çiftit në kangur prej pelushi dhe një palë çizme të markës së njohur australiane UGG. /Prive.al

The Duke And Duchess Of Sussex Visit Australia - Day 1

 

 

Artikuj të ngjashëm