BLEONA NË ITALI PËR SHOPPING

By

Bleona Qereti, kryefjala e javëve të fundit në median rozë. Pjesëmarrja e saj në spektaklin “X Factor” po e shoqëron këngëtaren me shumë zhurmë.
Veshja e saj është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Pas dy fustaneve provokative në netët e para të gjithë po presim të shohim se si do të duket Bleona të hënën.
Prive mëson se Qereti është nisur drejt Milanos që të bëj shopping dhe të zgjedh veshjet e duhura për XFactor Albania.
Shpresojmë që Bleona ti gjej ato që kërkon dhe më me rëndësi është ti marrë me vetë në Shqipëri e të mos bëhet pronë e hajdutëve si herën e fundit kur qëndroi në Itali./Prive.al

milano

Artikuj të ngjashëm