Gold Ag ripërpunon këngën “Dadush” (VIDEO)

By

Gold Ag është bërë bashkë me Burakun nga grupi Fama për ripërpunimin e këngës së famshme shqiptare “Dadush”.

Kënga tashmë gjendet në YouTube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë.

Riorkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati.

Theksojmë se Gold Ag pas kësaj kënge, është duke punuar në bashkëpunimin me Shyhrete Behlulin që do të jetë dedikim për heroin legjendar Adem Jashari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm