Kida në studio për një projekt të ri

By

Kjo ishte një verë e suksesshme për Kidën.

Ermali dhe Kida u bënë dyshe për herë të dytë pas “Mi Amore” dhe sollën projektin “Tela” – për të cilën është nënvlerësim të themi se u dëgjua dhe këndua ngado.

Po këtë verë Kida erdhi në bashkëpunim me Lyrical Son, duke sjellur prapë një bashkëpunim hit “Deja Vu”.

Gjatë ditës së djeshme një foto e publikuar nga producenti i njohur Kushtim Berisha ose ndryshe me emrin profesional Kmaster, na la të kuptojmë se Kida i është përveshur punës ne studio për të sjellur një projekt të ri.

Në postim shkroi:

“Dicka o tu bo kjo çika” – duke insertuar edhe emoji zjarr.

Detaje më të hollësishme, do të bëhen të ditura në ditët në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm