Edhe dy klipe nga Arta Bajrami, rrugës një album? (VIDEO)

By

Vetëm pak ditë më parë publikoi projektin ‘Malli m’ka marr’ të punuar nga vëllai i saj Don Arbas, dhe jo vetëm.

Arta Bajrami menjëherë ka nisur punën për klipin e dytë që pritet të publikohet gjatë muajit gusht. Edhe kjo këngë është verore dhe shumë ritmike.

Por, artistja ka edhe një tjetër që do të jetë shumë sentimentale e cila pritet të lëshohet gjatë shtatorit.

Mirëpo, Arta ka në plan edhe një album për të cilin nuk ka akoma diçka konkrete./Prive.al

Artikuj të ngjashëm