Merr fund beqaria, martohet modelja super-seksi (FOTO)

By

Është martuar modelja super-seksi, Shanina Shaik me të dashurin e saj DJ Ruckus.

Çifti i dha fund beqarisë të shtunën në një ishull në Bahamas, raportojnë mediat e huaja.

Në dasmë ishte e pranishme edhe Paris Hilton, Ashlee Simpson, Evan Ross dhe Nadine Leopold.

Urime për çiftin e ri!/Prive.al

Image result for shanina shaik

Artikuj të ngjashëm